**** Hotel Alexander ubytovanie Stribro

Hotel Stribro Alexander

Hotel Alexander Ubytovanie Stŕíbro Popis :
Hotel nájdete na námestí mestečka Stříbro. Pôvodný meštiansky dom z roku 1585 bol zrekonštruovaný a otvorený ako **** hotel Alexander v aprili 2006. Z pôvodnej budovy sa zachovala predná čas´t v ktorej je recepcia. lobby bar, salóniky a časť izieb.

Hotel Alexander Ubytovanie Stŕíbro Ubytovanie :
Kapacita ubytovania je 52 miest v 24 izbách. Väčšinou dvojmiestne izby dalej trojmiestne a bezbarierová dvoj izba. Všetky izby sú vewĺmi pekne a moderne vybavené  socialnim zariadenim, WC, Tv+ satelit, rádiobudík, telef´ón, internet - v cene izby s trezorom, fénom. vhodné pre klientelu firemnú rodinnú a turistickú. Z niektorých izieb je výhľad na historické námestie mesta. Parkovanie pri hoteli.

Hotel Alexander Ubytovanie Stříbro Stravovanie :
Raňajky sú podávané formou švédských stolov  od 1:00 do 10:00 hod. Lobby bar od 00:00 do 24:00 hod. V lete záhradka v areáli hotela s ponukou ľahkého občerstvenia a zmrzlinových pohárov. Obedy a večere sa dajú zaistiť vedĺa v reštaurácii.

Hotel Alexander Ubytovanie Stříbro Konferenčné služby :
Prenájom salóniku pre 1 - 25 osôb za 300,-Kč/hod. Lobby bar pre 1 - 30 osôb. Guľaté stoly pre 1 - 5 osôb. Denné svetlo možnos´t zatemnenia okien. Behom seminárov a školení zaistíme občerstvenie. Vybavenie : flipchart, projekčné plátno, spätný projektor, Tv, data projektor, kopírovanie, farebná tlačiareń.

Hotel Alexander Ubytovanie Stří¨bro Aktivity :
V okolí je veľa zasujimavých pamiatok. Radnica v západnej časti mesta. Stredoveké opevnenie je zachovalou Husitskou baštou. Minoritský kláštor a kláštor v Kladrubech. turistika, cykloturistika a kúpanie - Hracholuská priehrada. Golfový park Alfrédov.

Hotel Alexander Ubytovanie Stříbro Navigácia :
Pri ceste po dialnici D5 - EXIT 107 - smer Stříbro a EXIT 119 - Benešovice. V Strieber za mostom cez rieku Mžu zabočíte vpravo a výjdete po dialnici az na námestie. V smere od Chebu alebo Tachova na kruhovom objazde  smerom do centra mesta cez svetelnú kryžovatku rovno a po hlavne ceste na námestie.
Hotel Stribro Alexander - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Stribro Alexander - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Stribro Alexander - možnosť pripojenia na internetHotel Stribro Alexander - k dispozícii letná terasaHotel Stribro Alexander - k dispozícii kavareňHotel Stribro Alexander - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Stribro Alexander - hotel má reštauráciuHotel Stribro Alexander - hotel má vináreňHotel Stribro Alexander - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Stribro Alexander - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Stribro Alexander - Izby s vlastnou toaletouHotel Stribro Alexander - v izbach je telefonHotel Stribro Alexander - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Alexander ubytovanie Stribro Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C Nočná tepl.: 0 °C Vietor: 23 m/s